Podkolanówki dziecięce

Bawełniane podkolanówki dziecięce urozmaicą garderobę Twojej pociechy. W dodatku są niezwykle wygodne i przewiewne, dzięki czemu najmłodsi będą je uwielbiać. Doskonale leżą, nie uciskają, a jednocześnie pięknie się prezentują. Do ich zalet należy również to, że zawsze zachowują swoja formę, nie mechacą się i nie odbarwiają podczas częstego prania. Ponadto są dostępne w wielu wzorach i kolorach, więc z łatwością uda się dopasować je do praktycznie każdej stylizacji. Podobnie jak oferowane przez Ikoko skarpetek dziecięcych.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór podkolanówek dziecięcych, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Znajdujące się w naszym asortymencie modele będą pasowały do eleganckich strojów, ale też do sportowych i codziennych zestawów ubrań.

Przepraszamy, nie ma produktów w tej kategorii
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło