Rajtuzy bawełniane dla dzieci

Rajtuzy bawełniane dla dzieci, wykonane z przyjemnego w dotyku, najwyższej jakości materiału. Są przyjazne dla skóry maluchów, więc nie będziesz mieć problemu z namówieniem dziecka do ich założenia. Ja wiadomo, najmłodsi nie przepadają za tym elementem garderoby. Jednakże nasze kolorowe i wygodne dziecięce rajstopy zmienią stosunek Twojego dziecka do ich noszenia. Proponowane przez nas bawełniane rajtuzy dla dzieci zapewniają ochronę przed chłodem i bolesnymi otarciami. W dodatku dostępne są w wielu różnych kolorach, zarówno gładkie, jak i wzorzyste. Dzięki temu świetnie będą pasować do wielu różnorodnych stylizacji.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło