Dziecięce skarpetki z bawełny

Bawełniane skarpetki dziecięce, w wielu pięknych wzorach i kolorach. Dzięki temu, że zostały w 100 % wykonane z przewiewnej bawełny, stopa dziecka nie poci się w nich. Ponadto zapewniają wysoki komfort noszenia, gdyż nie uwierają i nie przeszkadzają maluchowi w zabawie. W dodatku zapewniają ciepło zimą, a latem są przyjemnie przewiewne. Bawełniane skarpetki dla dzieci są też niezwykle miękkie i delikatne. Sprawiają więc, że dziecko już nigdy nie poskarży się na drapiący, szorstki materiał. Dzięki szerokiej gamie kolorów i wzorów można dopasować je do praktycznie każdej stylizacji. W ofercie posiadamy zarówno skarpetki dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Przepraszamy, nie ma produktów w tej kategorii
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło