Nakolanniki antypoślizgowe ABS - Niemowlęce

Niemowlęce nakolanniki antypoślizgowe ABS przeznaczone są do wspomagania nauki raczkowania. Dzięki nim kolana dziecka chronione są przed obtarciami, a jego ubranie przed zabrudzeniem. Ponadto dzięki antypoślizgowym wypustkom maluch będzie bezpieczny, stabilnie poruszając się nawet po śliskim parkiecie. Nakolanniki zapewnią też dziecku niezwykły komfort. Ściągacze utrzymują je w odpowiednim miejscu.

Antypoślizgowe nakolanniki dla niemowląt, wyposażone w wypustki ABS, wspierają rozwój motoryki u dziecka i pomagają w nauce raczkowania oraz chodzenia. Jednocześnie nie zaburzają ich naturalnego rozwoju.

Przepraszamy, nie ma produktów w tej kategorii
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło