Rajtuzy antypoślizgowe dla niemowlaka

Bawełniane rajtuzy antypoślizgowe dla niemowląt, doskonale sprawdzające się podczas nauki raczkowania. Wyposażone są w powłokę ABS na kolanach, podeszwach i palcach. Dzięki temu dziecko będzie bezpieczne w trakcie zabawy na podłodze i prób raczkowania. Zostały wyprodukowane w Europie, z przewiewnej bawełny oraz posiadają certyfikat jakości Oeko-Tex Standard 100. Rajtuzy antypoślizgowe niemowlęce są też wygodne i dopasowane, więc Twoja pociecha z pewnością je pokocha. W dodatku są dostępne w wielu pięknych kolorach i wzorach.

Nasz asortyment rajstop i skarpetek dla niemowląt jest niezwykle bogaty. Oprócz produktów z antypoślizgową podeszwą jest też duży wybór tradycyjnych, bawełnianych skarpetek oraz rajtuz niemowlęcych.

Przepraszamy, nie ma produktów w tej kategorii
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło