Rajtuzy dla niemowląt

Rajtuzy dla niemowląt, wykonane z oddychającego materiału, dostępne w wielu kolorach i wzorach. W asortymencie posiadamy modele zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Stanowią ochronę dla delikatnych nóżek dziecka. To podstawa, gdyż zziębnięte stópki mogą prowadzić do przeziębienia. Bawełniane rajstopy niemowlęce skutecznie ogrzeją nogi malucha, dzięki czemu będzie mu ciepło i przyjemnie. W dodatku wyglądają doskonale. Mnogość wzorów - wesołych i bardzo kolorowych - sprawi, że dziecko będzie wyglądało bardzo uroczo. Produkty uszyte są z wysokogatunkowej bawełny, mięciutkiej i delikatnej. Świetnie leżą, dzięki czemu niemowlę czuje się w nich bardzo dobrze.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło