Skarpetki antypoślizgowe dla niemowląt i małych dzieci

Skarpetki dziecięce wyposażone w ABS, czyli warstwę antypoślizgową na podeszwie. Dzięki nim podczas stawiania pierwszych kroków, dziecko będzie bardziej bezpieczne niż nosząc zwykłe skarpetki. Ponadto skarpetki antypoślizgowe zapewniają maluchowi dużą wygodę, gdyż może on poruszać się bez krępujących go butów. Produkt ten, podobnie jak rajtuzy antypoślizgowe, jest doskonałą alternatywą dla kapci. Nóżki dziecka mogą się więc rozwijać prawidłowo i nie są ograniczane przez sztywną podeszwę bucika. Skarpetki antypoślizgowe dają najmłodszym stabilność na takich powierzchniach, jak panele czy gładki parkiet. W związku z tym nauka chodzenia oraz raczkowania jest w pełni bezpieczna.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło