Bawełniane skarpetki dla niemowląt

Urocze skarpetki dla niemowląt, wykonane z przewiewnej bawełny wzbogaconej o elastan. Produkt posiada odpowiednie certyfikaty jakości, które są gwarancją, że wyprodukowano je w sposób ekologiczny. Są kolorowe i wesołe, dzięki czemu z pewnością przypadną do gustu Twojemu dziecku. Dzięki oddychającemu materiałowi, z którego są wykonane, stopa dziecka nie będzie się pociła, a Twoja pociecha będzie miała niezwykły komfort, niezależnie od pory roku. Jest to szczególnie ważne w pierwszych miesiącach życia, gdyż skóra malucha jest wtedy bardzo delikatna.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło