Zabawki

Zabawki są pierwszymi towarzyszami dziecka, odpowiednio dobrane - motywują do rozwoju, pomagają w poznawaniu świata i kształtują postawy dziecka wobec ludzi i otoczenia. To, czym dziecko się bawi wpływa na jego osobowość, wrażliwość i poniekąd determinuje, jakim będzie człowiekiem w przyszłości. Dlatego też warto zadbać o to, by nie były to tylko zwykłe plastikowe przedmioty, ale również takie, które pozwolą Twojemu dziecku otworzyć się na świat i poznawać go lepiej z każdym dniem.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-24 z 51 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło