Grzechotki i gryzaki

Pierwsze tygodnie z naszym maleństwem są magiczne. Tworzymy z nim niesamowitą więź i kochamy jeszcze mocniej, dlatego od samego początku, w trosce o jego dobro, chcemy zadbać o to, by rozwijało się prawidłowo i szczęśliwie. Grzechotki i gryzaczki to nasi pierwsi mali pomocnicy na początku naszej pięknej, wspólnej przygody. Warto zadbać o to, by były odpowiednio dobrane i dopasowane do potrzeb Waszego Malucha. Przedstawiamy Państwu nasze propozycje, które na pewno takie będą.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło