Maty edukacyjne

Kiedy Twój szkrab zaczyna się podnosić i trzyma głowę wysoko, by zobaczyć co ciekawego jest poza jego łóżeczkiem, warto zaopatrzyć się w matę edukacyjną, na której będzie mógł wesoło i kreatywnie spędzać czas, a także poznawać nowe przedmioty i ich strukturę. Wesołe pałąki z zabawkami, lusteczkami i szeleszczące elementy to tylko część tego, co może go zaintrygować. Mata wzbudzi jego funkcje poznawcze, a także motoryczne, pobudzi zmysły wzroku, słuchu i dotyku.

Przepraszamy, nie ma produktów w tej kategorii
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło