Pozytywki

Spokojna melodia i nowy, inny kształt. Co to takiego? Kotek, piesek? Jak nazywa się to grające cudo? Czas odkrywania świata i otoczenia właśnie się rozpoczął, a miło jest przy tym posłuchać znajomej, kojącej muzyki. Pozytywki znalazły swoje zastosowanie już wiele, wiele lat temu, a do dnia dzisiejszego cieszą się popularnością i miłością najmłodszych, ale nie tylko. Proponujemy Państwu nowe wydania i odsłony dawnych grających pudełeczek, które ukojącą i zaciekawią Wasze pociechy.

Przepraszamy, nie ma produktów w tej kategorii
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło