Sensoryczne

Zabawki sensoryczne stymulują rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Kontrastowe kolory stymulują wzrok naszego malucha - dominują kontrastowe czerń i biel, a dodatkowe kolory urozmaicają zabawki bez nadmiernej stymulacji dziecka. Geometryczne wzory kształtują inteligencję wizualną, szeleszczące materiały rozwijają zmysł słuchu, a odstające elementy wpływają na zdolności motoryczne. Staramy się dostarczyć dla Państwa propozycje, które spełnią wszystkie te funkcje i usatysfakcjonują zarówno Was, jak i wasze Maluszki.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło