Dziecięce skarpetki antypoślizgowe

Niezwykle praktyczne skarpetki antypoślizgowe, ułatwiające dzieciom naukę chodzenia. Dzięki podeszwie ABS najmłodsi zyskują stabilność na śliskich podłogach i mogą bezpiecznie poruszać się po domu. Produkt ten jest doskonałą alternatywą dla kapci, gdyż daje duży komfort, nie uciska i nie przeszkadza dziecku w beztroskiej zabawie. Dostępne jest wiele kolorów i wzorów, dzięki czemu maluch każdego dnia może nosić swoje ulubione skarpetki antypoślizgowe, dopasowane do innych ubranek kolorystycznie.

Przepraszamy, nie ma produktów w tej kategorii
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Administratorem danych osobowych jest DPH Agata Kot, adres Przemysłowa 40, 57-220, Ziębice, numer NIP: 8871166110, numer REGON: 020625820. Kontakt z Administratorem możliwy jest za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: ikoko.biuro@gmail.com

Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym Twoich uprawnień jako podmiot danych, znajdziesz w Polityce Prywatności.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło